EUREKA İNOVASYON HAFTASI ETKİNLİĞİ

-A +A

EUREKA İnovasyon Haftası Etkinliği 15-19 Mayıs 2017 tarihlerinde İspanya/Barselona’da düzenlenecek.

Etkinliğin amacı; 1000’in üzerinde Ar-Ge ve inovasyon paydaşını bir araya getirmek ve araştırma ve inovasyon işbirliği kurulmasını sağlamak. Bu çerçevede, sanayi sektöründen kuruluşlar, KOBİ’ler ve fonlayıcı kuruluşlardan katılım sağlayacak temsilciler bir araya gelerek Ar-Ge ve inovasyon işbirlikleri üzerine fikir alışverişinde bulunabilecek.

Etkinlik çerçevesinde gerçekleştirilecek ikili görüşmelere, çalıştaylara ya da başarı hikayelerinin paylaşılacağı oturumlara katılmak isteyenlerin öncelikle etkinliğin web sayfası üzerinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

İkili görüşmelere kayıt yaptırmak için tıklayınız.

TÜBİTAK SEYAHAT DESTEĞİ

Etkinliğe katılmak isteyen, Ar-Ge ve inovasyon projesi fikri olan firmalara, sınırlı bir kontenjan dahilinde, Kurumumuzca seyahat desteği (ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak bileti) verilebilecek. Seyahat desteğine başvurmak isteyen firmaların etkinlik web sayfasından doldurdukları kayıt formunu ve ikili görüşme gerçekleştirecekleri firmaların listesini, TÜBİTAK tarafından hazırlanan ve aşağıda örnekleri yer alan yurtdışı seyahat desteği başvuru formunu, ortak arama formunu ve özgeçmişlerini en geç 7 NİSAN  2017’ye kadar eureka@tubitak.gov.tr adresine iletmeleri gerekiyor.

Firmaların yurtdışı seyahat destek başvuruları, başvuru formundaki sorulara verilen cevaplar dikkate alınarak değerlendirilecek, uygun bulunan firmalar seyahat desteğinden faydalanabilecek. Gerek duyulduğu durumlarda başvuru sahiplerinden detaylı bilgi talep edilebilecek.

Gerekli belgeler:

·         Başvuru Formu

·         Ortak Arama Formu

·         Özgeçmiş (Her firmadan 1 katılımcının desteklenmesi mümkün olduğundan yalnızca katılımı öngörülen personelin özgeçmişinin iletilmesi gerekmektedir.)

İletişim:

Emre YURTTAGÜL

Elif DOĞAN ARSLAN

E-posta: eureka@tubitak.gov.tr