EUROGIA2020 Bilgi Günü ve Proje Pazarı Etkinliği

-A +A

EUROGIA2020, alternatif enerji kaynaklarının yaratılması ve mevcut kaynakların daha verimli kullanılmasını amaçlayan bir EUREKA kümesidir. EUROGIA2020, Türkiye'de bu alanda çalışmak ve uluslararası AR&GE projeleri üretmek isteyen şirket ve araştırma kuruluşları için İstanbul'da 5 Ekim 2017 tarihinde bilgi günü ve proje pazarı etkinliği düzenleyecektir.

Gunes Enerjisi,  Akilli Sebekeler ve Enerji Verimli Binalar toplantının üç ana konusunu oluşturmakla birlikte, diğer enerji teknoloji alanlarından calışan şirket, üniversite ve araştırma kurumlarının katılımı da desteklenmektedir.

2008 yılından itibaren 41 inovatif enerji teknoloji projesini ulusal fonlarla buluşturan EUROGIA2020, TÜBİTAK ve CARDTEK'in desteğiyle organize edilen bu bilgi gününde, Türkiye'de EUREKA proje destek koşullarının tanıtılmasını ve başarılı projeler üretmek için katılımcıların paydaşları ile  bir araya gelmesini amaçlamaktadır.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için  https://eurogiapoday.b2match.io/ sayfasına ziyaret edebilirsiniz.